NZS

We wtorek 5 kwietnia ruszamy z wiosenną edycją IV edycji Ligi Piłki Nożnej NZS PP. Weźmie w niej udział 16 najlepszych drużyn edycji zimowej. Mecze w semestrze zimowym niezmiennie przyciągały na boisko pomiędzy akademikami duże rzesze kibiców. Ufamy, że optymistyczne prognozy pogody zachęcą do jeszcze aktywniejszego dopingowania zawodnikom!

Jesienne rozgrywki Ligi Piłki Nożnej NZS Politechniki Poznańskiej
Jesienne rozgrywki Ligi Piłki Nożnej NZS Politechniki Poznańskiej

Kiedy i gdzie?

Rozgrywki będą odbywały się we wtorki i środy w godz. 19⁰⁰-22⁰⁰ oraz w czwartki w godz. 20⁰⁰-23⁰⁰ na boisku znajdującym się między Domami Studenckimi 3. i 4. W ramach wiosennego etapu Ligi planowanych jest 30 spotkań, z których każde trwa 24 minuty i jest podzielone na dwie połowy po 12 minut.

System rozgrywek

System rozgrywek, który będzie obowiązywał to play-off (system pucharowy). Para drużyn wyłoniona w losowaniu rozgrywa 2 mecze. Ta z drużyn, która wygra dwa spotkania lub uzyska lepszy bilans bramek, przechodzi do następnego etapu.

W kolejnym etapie spotykają się drużyny, które wygrały pierwszy etap, przegrani odpadają. Rozgrywki są prowadzone do momentu wyłonienia mistrza Ligi Piłki Nożnej NZS.

Więcej informacji

Aktualne składy zespołów, wyniki i harmonogram spotkań znajdują się zawsze na nzs.ligspace.pl, a na fanpage’u Ligi Piłki Nożnej NZS PP zamieszamy m.in. zdjęcia ze spotkań i aktualne informacje.

NZS PP serdecznie zaprasza do kibicowania!