NZS

Wiosenna Wampiriada 2017

Wampiriada to jedna z wielu akcji prowadzonych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Poznańskiej. Z czym kojarzą się wampiry?

Z pewnością z krwią, jednak w przeciwieństwie do tych bladotrupich stworzeń, nie jesteśmy samolubni i nie zatrzymujemy tej czerwonej substancji dla siebie.

Naszą misją jest ratowanie zdrowia i życia dzięki cyklicznym charytatywnym zbiórkom krwi wśród studentów i pracowników Politechniki Poznańskiej.

Wraz z wykwalifikowanym personelem z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  na Was już od 9 maja w Centrum Konferencyjnym Politechniki Poznańskiej przylegającym do Domu Studenckiego Nr 1 przy ulicy Jana Pawła II 28, oraz od 10 do 11 maja w Sali Aerobiku położonej w Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 4.

Na miejscu, po oddaniu pół litra swojej cennej krwi, można wygrać atrakcyjne nagrody – m.in. podwójny karnet na Jarocin Festiwal, karnety BeActive czy Laser Tag Poznań.

Pomimo tego, że akcja Wampiriada trwa stosunkowo krótko – zaledwie trzy dni, to jej efektem jest zebranie setek litrów krwi, która może komuś uratować życie.

Aby zachęcić Was do tego szczytnego gestu, nasze dzielne dziewczyny z Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Poznańskiej przygotowały słodki poczęstunek, który rozdawany był przed akcją. Równie pyszne niespodzianki będą też czekać na miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły akcji, w tym zalecenia i przeciwskazania medyczne do zostania dawcą, można znaleźć na stronie:

www.wampiriada.info