NZS

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny zawierający w swoim szerokim portfolio takie pozycje jak warsztaty, szkolenia, debaty, panele dyskusyjne, case studies czy szkolenia. Misją programu jest pomoc w kształtowaniu własnej przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju, a Twoim obowiązkiem – po prostu obecność!

Plakat Drogowskazów Kariery 2015

Wszystkie zajęcia będą przeprowadzone przez przedstawicieli firm obecnych na rynku pracy, takich jak Grant Thonrton, Crido, Inea, Fucco Design, OVB, Viwa, Shapely Design, Milado i wiele innych.

Zapisy

Ambitnych studentów poznańskich uczelni zapraszamy do darmowej rejestracji na warsztaty w ramach DK już od 04 marca na stronie projektu. Zapisywać można się do godz. 20.00 na dzień poprzedzający dany warsztat.

Pełny rozkład warsztatów na Politechnice Poznańskiej prezentuje się następująco:

  • 9 marca – 16:00-19:00 – warsztat firmy Viwa: „Jak skutecznie zorganizować event w branży e-commerce? Case study Kinguin World Record.”
  • 9 marca – 18:00-20:00 – warsztat firmy Shapely Design „Sztuka tworzenia prezentacji w karierze i biznesie.”
  • 10 marca – 14:00-16:00 – warsztat firmy Milado „Trzy kroki do wymarzonej pracy”
  • 11 marca – 10:00-12:00 – warsztat firmy OVB Allfinanz „Jak umiejętności negocjacji i budowania self-brandingu wpływają na sukces biznesowy? Tylko TY decydujesz, Studencie.”
  • 11 marca – 13:00-15:00 – warsztat firmy Fucco Design „Potrafię to! Druk 3D w praktyce.”
  • 13 marca – 10:00-13:00 – warsztat firmy Inea „Jak przygotować się do procesu rekrutacji?”

Akcja jest objęta Honorowym Patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Poznańskiego, Prezydenta Miasta Poznania oraz Rektorów: Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, na których odbywa się projekt.

Chłonne umysły zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku.

Do zobaczenia na warsztatach!