NZS

Wampa SerduszkoSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej jesiennej edycji Wampiriady na Politechnice Poznańskiej. Jak co roku, także tym razem liczymy na Waszą hojność i gotowość do niesienia pomocy innym przez ten prosty, a zarazem dobroduszny gest.

Zbiórka potrwa 3 dni – wraz z ekipą z RCKiK w Poznaniu będziemy na Was czekać w Polsko-Niemieckim Centrum Akademickim przy DS1 w sali 220 w nowej Hali Sportowej przy ul. Piotrowo w czwartek 12 i piątek 13 listopada od 9⁰⁰ do 15⁰⁰, a w sobotę 14 listopada od 9⁰⁰ do 14⁰⁰.

 

Tradycyjnie każdy krwiodawca może liczyć na wampiriadowe gadżety, moc czekolad i różne atrakcje podczas czekania na swoją kolej, a po zakończeniu akcji, 19 listopada zorganizujemy dla Was After Party w Baker Street.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Poznańskiej już nie może się doczekać, a Ty?

Konkurs GearUP!

Jednym z partnerów tegorocznej edycji Wampiriady jest GearUP!, który posiada symulator lotów!

Podczas akcji przeprowadzimy konkurs wiedzy o lotnictwie, Politechnice Poznańskiej i Niezależnym Zrzeszeniu Studentów.

Trzy pierwsze miejsca, które uzyskają najwięcej punktów otrzymają:

  1. miejsce: Voucher na 30 minut lotu symulatorem + kubek GearUP!
  2. miejsce: Voucher na 20 minut lotu symulatorem + gadżet lotniczy GearUP!
  3. miejsce: Voucher na 10 minut lotu symulatorem.

Życzymy powodzenia tym, którzy wezmą udział w konkursie!

Konkurs fotograficzny „Oddaję krew, bo…”

Jednym z naszych partnerów jest Brandshop Politechniki Poznańskiej! To właśnie tutaj możecie kupić gadżety, bluzy i koszulki Polibudy takie jak „Trust me I’m an engineer”, czy hit 2015 roku „Dziewczyny na Politechniki” z atomówkami!

Brandshop PP

Podczas trwania akcji będzie odbywał się konkurs fotograficzny „Oddaję krew, bo…”.

Każdy chętny będzie mógł pobrać kartkę z początkiem zdania i dopisać własną końcówkę, a następnie zostanie sfotografowany. Po akcji wszystkie zdjęcia zostaną udostępnione na na naszym fanpage’u. Trzy zdjęcia, które dostaną najwięcej „lajków” otrzymają nagrody ufundowane przez Brandshop! Zachęcamy do brania udziału!