NZS

Odkrycie Rynku 2015

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat. Zwycięzcy konkursu mają szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi, pomoc merytoryczną i szkoleniową ze strony partnerów konkursu oraz zdobycie finansowania aż do 500 000 zł. Zapisy trwają od 2 do 22 lutego.

Konkurs odbywa się w ramach programu Drogowskazy Kariery, flagowego projektu Niezależnego Zrzeszenia Studentów. W tym roku odbędzie się już druga edycja.

Konkurs dzieli się na 2 etapy. W pierwszym, jury konkursu wybierze 6 najlepszych studenckich start-upów. Następnie każdy z finalistów będzie musiał przygotować krótki materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Filmy zostaną poddane głosowaniu oraz ocenie jury. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali finałowej 10 kwietnia w Warszawie.

Nagrody

Każdy uczestnik zostanie zaproszony na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Trójka finalistów będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed inwestorami Lewiatan Business Angels. Zwycięzcy otrzymają bilety na pełnometrażowe warsztaty od Startup Academy. Mogą też liczyć na pomoc Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i zdobyć aż do 500 000 zł! Ale to nie wszystko! Najlepszy start-up ma szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach wraz z opisem przez patronów medialnych konkursu.

Zapisy

Zapisy trwają w dniach 2-22 lutego. Zgłoszeń do konkursu można dokonywać będąc zarówno właścicielem  firmy, jak i osobą zupełnie z nią niezwiązaną poprzez wypełnienie formularza na stronie www.drogowskazykariery.pl/zgloszenia. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.drogowskazykariery.pl/odkrycie-rynku

Kontakt:

Ewa Chojnowska
Dyrektor ds. Konkursu
tel. 511 937 197
ewa.chojnowska@nzs.org.pl

Nie czekaj, zgłoś swój start-up i zostań Odkryciem Rynku 2015!