NZS

Targi pracy Career EXPO to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce. W jednym miejscu i czasie skupiają dziesiątki firm, które aktywnie poszukują nowych pracowników. Patronem honorowym tegorocznej edycji zostało NZS PP. Najbliższa, poznańska edycja wydarzenia będzie miała miejsce 26 lutego w Międzynarodowych Targach Poznańskich, w pawilonie nr 1, w godz. 11⁰⁰-19⁰⁰. Udział w targach jest darmowy, ale rejestrowany.

Career Expo 2015
Career EXPO skierowane jest przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów będących dopiero na początku swojej ścieżki zawodowej. Firmy biorące udział w wydarzeniu reprezentują głównie następujące sektory: inżynieria, IT, finanse, sprzedaż, BPO/SSC, FMCG, marketing, logistyka, consulting, obsługa klienta. To doskonała szansa na szybkie rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery lub wzbogacenie jej o nowe doświadczenie. Formuła Career EXPO umożliwia odwiedzającym nie tylko sprawne rozeznanie się wśród lokalnych i ogólnopolskich ofert pracy ale również przewiduje szereg szkoleń, debat i prelekcji. Targi pracy zbudowane są wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Strefa szkoleń

Targom Career EXPO w Poznaniu towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej.

Strefa wystawców

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej.

Strefa szybkiej rekrutacji

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.

Strefa rozwoju

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

Strefa merytoryki

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie internetowej.

 

Career EXPO Poznań 2015
Oficjalny plakat Career EXPO Poznań 2015

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu targów, skąd możesz pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje również możliwość rejestracji przed wejściem na imprezę. Warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Na targi serdecznie zaprasza Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Poznańskiej

Aktualizacja

Na tegorocznym Career Expo jako Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Poznańskiej będziemy mieli swoje własne stoisko 🙂