NZS

Idą Święta i to WIELKIMI krokami! 🙂

Za chwilę pod choinką pojawią się prezenty i rozpoczniemy wspólnie z rodziną świętować ten magiczny czas. Jednak zanim rozjedziemy się w różne strony i zapełnimy głowę myślami o pięknych świętach, pomyślmy o dzieciach, którym uśmiech na twarzy sprawi najmniejszy otrzymany drobiazg i chwila poświęconego czasu.

Podarujmy najmłodszym niezapomniane święta i stos prezentów!

Już po raz czwarty NZS ma zaszczyt zaprosić na akcję Świąteczna Niespodzianka!

„Świąteczna Niespodzianka” jest akcją charytatywną organizowaną co roku na Politechnice Poznańskiej. Polega ona na zbiórce potrzebnych rzeczy dla Domu Dziecka, bądź innego ośrodka pomocy.

Tegoroczna, czwarta już edycja będzie zbierać rzeczy dla Rodzinnego Domu Dziecka nr 1 i Rodzinnego Domu Dziecka nr 5 w Poznaniu. Zorganizowane zostaną trzy stoiska na terenie Politechniki: 13 grudnia w łączniku między budynkiem Wydziału Elektrycznego i budynkiem Wydziału Budowy Maszyn, 14 grudnia w Centrum Wykładowym i 15 grudnia w budynku Wydziału Technologii Chemicznej. Każdy z nas może podarować trochę radości na święta dzieciakom.

Wystarczy przynieść zabawki w dobrym stanie, książki, które już raz przeczytaliście i zalegają na półce, kosmetyki, które przydają się przez cały rok, czy nawet zwykłe słodycze.

Mamy nadzieję, że w tym roku sporo osób będzie chciało poczuć się choć raz Świętym Mikołajem i przekona się, że prawdziwe jest powiedzenie, iż „lepiej dawać niż dostawać”. Czekamy na was!