NZS

Święta tuż, tuż. Kojarzą nam się one z rodziną, zimą, choinką no i prezentami. Niestety nie wszyscy mogą liczyć na bogatego „Gwiazdora”. Dlatego do akcji wkraczają NZSiacy.

Już po raz trzeci na Politechnice Poznańskiej Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje Świąteczną Niespodziankę. Zachęcamy wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci z Domu Dziecka do pomocy. Zbiórka podarunków odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Budowy Maszyn i od 9 do 10 grudnia w Centrum Wykładowym.

NZS Świąteczna Niespodzianka TV

Co można przynosić? Wszystko co może sprawić, że na twarzy dzieci pojawią się uśmiechy: zabawki, gry, słodycze, artykuły szkolne, odzież, produkty spożywcze, itp.

Z podarunków NZSiacy stworzą paczki i wszystkie prezenty zostaną przekazane do Domu Dziecka na ul. Swoboda. Tam członkowie NZS poza zawiezieniem paczek zostaną, aby spędzić z dziećmi czas, pobawić się, zagrać w różne. Zachęcamy gorąco do przyłączenia się do akcji, również na Facebooku!

Świąteczną Niespodziankę wspierają m.in.: Park Pyrland, Słodkie Czary Mary, sklep z rolkami Krzysztof Plich, lodowisko Bogdanka oraz radio Afera.

Nasi partnerzy

PlichWyscig.pl – sklep z rolkami Bogdanka Słodkie Czary Mary s.c.

Blubry poznańskie legendy w 6D

Laser Tag Poznań

Patron medialny

Radio Afera 25 lat