NZS
Studiuję - głosuję
Studiuję - głosuję
Studiuję – głosuję

Jesteś studentem? Lubisz decydować? Chcesz mieć wpływ na to, co się dzieje wokół? W takim razie razem tworzymy coś dla Ciebie! Nowa inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów: „Studiuję – głosuję”! Sami nie pozostajemy bezczynni i również przyłączamy się do tego wydarzenia!

Aktywność studencka nie polega na ciągłym uczeniu się, poprawianiu coraz to nowych egzaminów czy zaliczeń. Co więcej, to także nie tylko weekendowe imprezy, wyjścia ze znajomymi do pubu czy juwenaliowe koncerty. Nowoczesny i ambitny student myśli również o tym, co go otacza. Zastanawia się w jakim świecie, środkowisku i ustroju żyje oraz stawia sobie pytania dlaczego tak właśnie jest.

Wychodząc na przeciw tym refleksjom powstał projekt „Studiuję – głosuję„. Ma on na celu uświadomić studentom i nie tylko, że każdy ma realny wpływ na rzeczywistość, która nas bezpośrednio otacza i wpływa na nasze decyzje i aktywności.

Zachęcamy, aby każdy, bez względu na rok czy kierunek studiów, bez względu na płeć, poglądy, indywidualne zainteresowania i pasje, wziął udział w nadchodzących wyborach samorządowych.

Przypominamy już teraz, że wybory odbędą się 16 listopada 2014 roku. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. W końcu liczy się KAŻDY głos. A tylko razem możemy zmieniać świat na lepsze!

Więcej o akcji na facebooku.

Jak głosować poza miejscem zamieszkania?
Jak głosować poza miejscem zamieszkania?