NZS

Studencki NobelW środę 21 maja w Sali Białej Urzędu Miasta odbyła się uroczysta Gala Regionalna Studenckiego Nobla 2014 połączona z podsumowaniem całego konkursu, podczas której poznaliśmy i nagrodziliśmy 13 laureatów uczelnianych z 4 uczelni w Wielkopolsce oraz 3 laureatów z całego regionu. Dodatkowo wyróżniliśmy 3 osoby, a 8 otrzymało wyróżnienia branżowe.

Jak co roku nie zabrakło również laureatów z naszej Uczelni. Jest nam bardzo miło przypomnieć, że wśród wszystkich 32 zgłoszeń z Politechniki Poznańskiej (największej w Poznaniu!)  najlepszym studentem naszej uczelni okazał się… Michał Nowicki! Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Zuzanna Kurzawa oraz Jan Mizgajski. Wyróżnienie trafiło w ręce Filipa Odważnego.

Przypominamy, że nagrodami w konkursie były: smartfon Samsung za miejsce pierwsze, semestralny kurs dowolnego języka obcego w szkole językowej Kontakt dla laureata drugiego miejsca, natomiast za ostatnie miejsce na podium nagrodą był czytnik ebook Prestigio.

Dziękujemy wszystkim, których zgłoszenia przyczyniły się do wzrostu rywalizacji w konkursie, organizatorom i wszystkim zaangażowanym w całą działalność związaną z przeprowadzeniem konkursu na naszej uczelni!

Wszystkim laureatom uczelnianym życzymy dalszych „pomyślnych lotów”, natomiast zwycięzcom regionalnym dużo szczęścia w kolejnym, ogólnopolskim etapie!

Obejrzyj galerię zdjęć z Gali Regionalnej.