NZS

NZS Nie Zmarnuj Studiów_baner

Jeżeli czujesz, że:

  • same studia to za mało,
  • chcesz mieć wpływ na własne otoczenie,
  • chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu studenckim,
  • masz pomysł na projekt, ale nie wiesz jak go zrealizować,
  • jesteś gotowy na spotkanie świetnych ludzi i długotrwałe przyjaźnie,
  • chcesz doskonalić swoje umiejętności miękkie i zdobywać doświadczenie
  • i zdobywać doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów,

to NZS jest właśnie dla Ciebie!

Niezależne Zrzeszenie Studentów to organizacja ze świetną historią. Jest to historia, która trwa! Organizujemy – Pokazujemy – Tworzymy – Dyskutujemy. Ważne są dla nas zarówno sprawy lokalne, uczelniane, jak i krajowe, nierzadko wymagające współpracy z biznesem, fundacjami, innymi organizacjami ogólnopolskimi i ministerstwami.

Projekty, które realizujemy uczelnianie to:

Wampiriada, Drogowskazy Kariery, Liga Piłki Nożnej, OKFS – Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej, Studiuję – Głosuję, KOKOS – KOnkurs KOnstrukcji Studenckich, Świąteczna Niespodzianka, PanDa Karmę oraz Strong Żak.

NZS Nie Zmarnuj Studiów_kolaż
Kilka słów o NZSie od naszych członków

Czym dla mnie jest NZS?
Możliwością samorealizacji, tylko tutaj nauczysz się wszystkiego co będzie Ci potrzebne w życiu zawodowym i nie tylko. Oprócz bankowego poprawienia umiejętności miękkich, logistyki i zarządzania grupą, poznasz tu najlepszych ludzi na świecie i to nie tylko z politechniki ale z całego kraju. Podsumowując – same studia to za mało?- zapisz się a nie pożałujesz;)
Pozdrawiam i polecam

Marta Bejma

Mega ludzie, świetna atmosfera, ciekawe pomysły na inicjatywy dla studentów… Polecam! Nie żałuję ani jednej chwili spędzonej z NZSem! 🙂

Mateusz Toczko

Dużo dziewczyn, fajna atmosfera, ludzie na których zawsze możesz liczyć. Tylko uważajcie, bo jak raz tu wejdziecie to już nigdy nie będziecie chcieli tej organizacji opuścić! Oczywiście POLECAM!

Dawid Sztyrak

NZS dla mnie to przede wszystkim ludzie! Realizując ciekawe projekty mogę poznawać ludzi z całego Poznania, ale też z całej Polski. Poprzez wspólną zabawę i spotkania, realizuję własne cele.
Jest po prostu super 😉

Dorota Zygmunt

NZS to ludzie ze świetnymi pomysłami i otwartymi umysłami. Najlepiej spędzony czas podczas studiów, gdzie nie masz prawa się nudzić. Polecam!

Marcin Kamiński

NZS fajny jest. Jeżeli szukasz swojego miejsca, masz ochotę na coś więcej i chcesz przy okazji poznawać ludzi z całej Polski, to wpadaj do nas!

Agata Zdancewicz
Nie Zmarnuj Studiów, dołącz do nas już dziś!
Na wasze zgłoszenia czekamy do 6 listopada!

Uczelniany partner rekrutacji:

BeActive_Logo