Niezależne zrzeszenie studentów

Kim jesteśmy?

Niezależne Zrzeszenie Studentów tworzą młodzi ludzie o nieprzeciętnej wyobraźni, szalonych pomysłach i niezaspokojonej ciekawości świata.

 

Kto może działać w NZS?

Każdy student, który ma ambicję zostawiania rzeczywistości lepszej niż ją zastał.

Misja NZS?

-Organizujemy

- Pokazujemy

- Tworzymy

- Dyskutujemy.

Ważne są dla nas zarówno sprawy lokalne, uczelniane, jak i krajowe, nierzadko wymagające współpracy z biznesem, fundacjami, innymi organizacjami ogólnopolskimi i ministerstwami.

-Stoimy na straży praw studenckich

-Staramy się, by student znaczył coraz więcej w świecie mediów, polityki i biznesu

-Kreujemy liderów wśród członków organizacji, którzy w przyszłości staną na czele własnych przedsięwzięć – tych społecznych i tych biznesowych.

Z chęcią uczestniczymy w życiu publicznym Polski, przyczyniając się do jego demokratyzacji, utrwalania i rozwijania praw obywatelskich, swobód twórczych, umacniania niezawisłości nauki, kultury i sztuki, działania na rzecz rozwoju moralności publicznej.

DLACZEGO NZS PP

Działalność w NZS PP pozwala nam aktywnie uczestniczyć we wszystkich aspektach życia studenckiego oraz realnie wpływać na jego jakość. Nasza organizacja stwarza ogromne możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności oraz talentów. W NZS nie ma rzeczy niemożliwych – każda koncepcja zasługuje na uwagę, a każdy dobry projekt – na realizację. Dzięki temu przeżywamy niepowtarzalną przygodę tworzenia własnego przedsięwzięcia krok po kroku – od podzielenia się pomysłem z kolegami i koleżankami, przez pozyskiwanie funduszy, działania promocyjne, zarządzanie projektem, aż po jego realizację.

Jednak NZS PP to nie tylko działalność projektowa i społeczna. NZS PP to przede wszystkim płaszczyzna wymiany poglądów na każdy temat, kopalnia inspiracji i, co najważniejsze, miejsce, w którym zawiera się przyjaźnie na całe życie.