NZS

Od 15 października rozpoczyna się rejestracja do szóstej edycji międzynarodowej internetowej gry biznesowej organizowanej przez BNP Paribas – Ace Manager. Uczestnicy – studenci z całego świata będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu bankowości, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Na najlepszych graczy czekają nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy euro.


„Ace Manager” to międzynarodowa gra z zakresu bankowości kierowana do studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia, bez względu na kierunek ich studiów. Nabór do VI edycji rozpoczyna się 15 października i potrwa do 10 kwietnia 2014 roku. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny na stronie internetowej konkursu:


www.acemanager.bnpparibas.com

Udział w Ace Manager to wyjątkowa szansa na wzbogacenie wiedzy z zakresu finansów, bankowości, marketingu i zarządzania, a także doskonalenie umiejętności językowych w ramach business english – mówi Agnieszka Gołąb-Stanikowska, specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego w BNP Paribas Banku, koordynująca program Ace Manager w Polsce. – Ciekawy scenariusz gry toczącej się w wirtualnym świecie sprawia, że konkurs jest niezwykle ekscytujący
i angażujący
– dodaje Agnieszka Gołąb-Stanikowska.

Pierwszy etap gry rozpocznie się 17 kwietnia 2014 roku i potrwa trzy tygodnie. W tej edycji konkursu drużyny w trzyosobowym składzie zmierzą się z siedmioma case studies z obszarów, w których BNP Paribas prowadzi swoją działalność: Corporate & Investment Banking, Investment Solutions oraz Retail Banking. Rywalizacja toczyć się będzie w wirtualnym świecie „Universe – City”, gdzie uczestnik stawiany jest przed realnymi problemami.

Trzy drużyny z największą liczbą punktów spotkają się w maju 2014 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

W piątej edycji konkursu Ace Manager wzięło udział ponad 19 000 studentów ze 136 krajów, w tym 283 osoby z Polski. Najwięcej studentów zgłosiło się z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (52) z Uniwersytetu Warszawskiego (37) oraz Szkoły Głównej Handlowej (35). Finał odbył się w trzech miastach jednocześnie: Moskwie, Bombaju i Singapurze. Zwycięzcą edycji okazała się drużyna z Indii.

Więcej informacji o konkursie na: www.acemanager.bnpparibas.com, a także na Facebooku